fbpx

Moja codzienna historia

Każdego dnia wraz z moim mężem prowadzimy firmę ArtGraf.co i Artgrafcars.pl. Codziennie projektujemy i produkujemy reklamy, wykonujemy stylizacje i wrapping samochodów oraz tworzymy rozwiązania do wnętrz dla klientów komercyjnych i prywatnych z Polski i Europy. Mój obecny projekt „Add Your Story” nabiera życia na stronie meganpoparda.com. Kiedy nie ma mnie w biurze, prawdopodobnie prowadzę auto, podróżuję gdzieś z dwójką moich synów, żeby się trochę ubłocić, albo gotuję moja zupę pomidorową (nie zapominając o mozzarelli!), która jest uważana za najlepszą (poważnie!:))

www.artgraf.co www.artgrafcars.pl

..a pice of fashion..MEGAN ..wallpapers..Walfre

Moja pasja skłania mnie do nieustannego tworzenia, projektowania, drukowania i komponowania materiałów oraz tapet w Twoim domu lub biurze. Używam również różnorodnych tkanin do kreacji sukienek, płaszczy i toreb, które w większości inspirowane są tradycyjnym stylem z nowoczesnymi akcentami.

Tworząc własne marki produktów limitowanych edycji ubrań ..a pice of fashion..MEGAN, oraz artystycznych i wyjątkowych tapet ..wallpapers..Walfre, oferuję swoją wiedzę i doświadczenie na rynku, aby upewnić się, że moi klienci mogą dostosować swoją przestrzeń do swoich potrzeb i indywidualnych preferencji.

www.meganpoparda.com
www.walfre.pl

Moja ekspresja artystyczna: https://ello.co/meganpoparda

..service..

Mam wielką pasję do stylizacji i projektowania. Interesuje mnie pomoc klientom w znalezieniu sposobu aranżacji otoczenia, zarządzania projektem, tak aby odpowiadał ich praktycznym potrzebom zgodnie z ich indywidualnym gustem i charakterem osobistym.

Możemy razem pracować, aby znaleźć rozwiązania dotyczące Twojego domu, środowiska biznesowego i aktualizacji garderoby. Moje doświadczenie sięga od tapet, grafiki do fotografii, projektowania wnętrz, stylizacji samochodów i mody.

Mogę przedstawić Ci kolory, wzory i różne koncepcje zarządzania przestrzenią, a także pomóc Ci wybrać materiały, produkty i usługodawców, których potrzebujesz, aby spełnić Twoje estetyczne potrzeby.

Oferuję swoją wiedzę i doświadczenie na rynku, aby upewnić się, że moi klienci mogą dostosować swoją przestrzeń do swoich potrzeb i indywidualnych preferencji, biorąc pod uwagę dostępny budżet.

Jestem Twoim wynalazcą codziennych rozwiązań. Zróbmy to razem… w dobrym stylu.

Kontakt

Koszyk